Mops Press

Mops Press


Spoločnosť MOPS PRESS s.r.o. je zameraná na veľkosériovú výrobu hliníkových odliatkov technológiou tlakového liatia.

Spoločnosť sa od svojho začiatku zaoberá výrobou hliníkových odliatkov technológiou tlakového liatia. Počas svojej 20-ročnej činnosti firma získala značné skúsenosti v oblasti tlakového liatia a inštalovaním moderných technológií sa stala jednou z najvýznamnejších slovenských firiem v oblasti tlakového liatia hliníkových odliatkov a získala výrazné postavenie na tuzemskom aj zahraničnom trhu.

 

Profil spoločnosti:


Spoločnosť MOPS PRESS s.r.o.  sa zameriava na veľkosériovú výrobu hliníkových odliatkov hlavne pre automobilový priemysel a priemysel bielej techniky. Menší podiel predstavujú odliatky pre elektrotechnický priemysel.

Spoločnosť svoju produkciu smeruje na slovenský trh, kde jej zákazníkmi sú slovenské pobočky svetových firiem. Medzi zahraničné trhy štandardne patria - Nemecko, Rakúsko, Španielsko, Francúzsko, Poľsko ale aj vzdialenejšie trhy ako Mexico a Čína, pre pobočky významných svetových firiem. O kvalite našej produkcie svedčia aj viaceré ocenenia "najlepší dodávateľ" od svetových firiem z oblasti automobilového priemyslu a priemyslu bielej techniky.

 

Spoločnosť získala viaceré certifikáty v oblasti kvality a ochrany životného prostredia. Je držiteľom certifikátov ISO TS 16949 a ISO 14001.

 

Certifikáty:                                        
 
Kontaktné údaje:
Mops Press s.r.o.
Strojárska 4410
069 01 Snina
+421 905 970 279
http://www.mopspress.sk/
Otváracie hodiny:
pondelok NONSTOP
utorok NONSTOP
streda NONSTOP
štvrtok NONSTOP
piatok NONSTOP
sobota NONSTOP
nedeľa NONSTOP
Nájdete nás:
Recenzie: